Шоколад Schogеtten Praliné Noisettes 100 г

19.44 грн.

Шоколад молочний Schogеtten Alpine milk chocolate with Hazelnuts (з горіхом) 100г.

19.44 грн.

Шоколад чорний Schogеtten Tiramisu 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Almond Brittie 100 г

19.44 грн.

Рекомендоване

Schogetten - навіть думки стають смачними!

  
Дуже непросто представляти продукцію, яка не потребує реклами і хвалебних од. В принципі, давно відомо, що чи німецький продукт, чи то шоколад або автомобіль, відрізняється високим ступенем якості і гарантує користувачеві відчуття тільки позитивних емоцій. Тим почесніше місія нашої компанії, яка, не побоявшись величезної відповідальності, з величезним успіхом і натхненням, пропонує вітчизняному споживачеві ексклюзивну продукцію, що перетворює життя в солодкий сон.

Німецький шоколад - найкраща насолода, на день сьогоднішній!

  
Таке твердження не є рекламним гаслом, а повністю відповідає дійсності. Продукція з Німеччини перевершила всі очікування ще на етапах свого розвитку, яке проходило більше сотні років тому. Важко повірити, але досі зберігаються технології та рецепти, які дали життя такому чудовому продукту. Абсолютно досконале обладнання дозволяє виробникові не тільки випускати відмінну продукцію, але і систематично виношувати нові ідеї, щодо поліпшення смакових якостей шоколаду або всіляких варіантів його виконання.

  
Сторінки магазину наповнені шоколадом Schogetten, який представлений численними варіаціями, як в технологічному плані, так і в смаковому. У нас можна знайти будь-який смак, починаючи від класичного гіркуватого натурального шоколаду, до екзотичних смаків цитрусових. Товар, пропонований нами, оцінений самими авторитетними експертами міжнародного рівня. Такий шоколад може мати не тільки традиційне виконання, але і вміщувати невеликі часточки смачних начинок.

У нас і смачно, і дешево!

  
У цьому можна переконатися, зайшовши на сайт і переглянувши широке розмаїття шоколадної продукції. Предметом гордості нашої компанії є той факт, що зараз, коли ім'ям знаменитого бренду користуються шахраї (видаючи досить посередню продукцію за брендову), наш шоколад був і залишається справжнім. Крім того, безпосередньо співпрацюючи з виробником, ми пропонуємо вельми скромні ціни, уникаючи будь-яких цінових «накруток». Така позиція повністю відповідає іміджу компанії, метою якої є - донести до широкого кола користувачів справжній смак фантастичного шоколаду.

  
Вкрай лояльна цінова політика - результат довгої роботи та тісної співпраці не тільки з виробниками, а й постійними клієнтами. Ми представляємо таку продукцію, яка користується найбільшим попитом на теренах пострадянського простору.

Ми солодка компанія і зробимо смачною Ваше життя!

  
Постійно удосконалюючи і підвищуючи сервісний рівень обслуговування, наша компанія прагнути, щоб клієнт отримав продукцію негайно. Ми розуміємо, що довго жити без шоколаду Schogetten просто не реально. Саме з цієї причини, всі «солодкі» замовлення доставляються, практично, миттєво, щоб користувач ні на секунду не переставав відчувати всю красу життя. Найширший спектр шоколадної продукції дозволить задовольнити потреби будь-якого ласуна, а чудова навігація допоможе швидко вибрати саме ту товарну позицію, яка сподобалася найбільше.

Ми стверджуємо, що життя може бути прекрасною і без великих грошей!