Шоколад Schogеtten Міні чорний 33 г

7.75 грн.

Шоколад Schogеtten Міні Трилогія 33 г

7.75 грн.

Шоколад Schogеtten Міні Йогурт-Полуниця 33 г

7.75 грн.

Шоколад Schogеtten Міні Бамбіні для дітей 33 г

7.75 грн.

Шоколад Schogеtten Міні Альпійске Молоко з горіхом 33 г

7.75 грн.

Шоколад Schogеtten Міні Альпійске Молоко 33 р

7.75 грн.

Маленькі радощі на кожен день

Більшість людей воліють підкріплюватися солоденьким, під час перекусів, перерв або відпочинку. Німецька фірма «Шогіттен» подбала про кожного потенційного покупця. Більше не потрібно купувати велику плитку шоколаду - достатньо кілька маленьких порційних часточок, які можна з'їдати за один раз, без шкоди для організму.

Авторитет фірми - гарантія найвищої якості продукції

«Шогіттен» заслужила авторитет серед покупців більшості європейських країн. Її шоколад завжди якісний, всі продукти, які входять до складу, ретельно перевіряються на кожному етапі виготовлення. Всі процеси виробництва десерту повністю контролюються не тільки машинами, але й людьми, тому якість - на найвищому рівні. Саме таку продукцію можна знайти на сторінках нашого сайту, який просто рясніє шоколадним розмаїттям.

Знайди свій особливий смак

 Багатство смаків дає можливість кожному ласуну знайти свій, котрий принесе найбільше задоволення. Для справжніх гурманів, фірма рада запропонувати чорний шоколад. Його смакові якості і приємний післясмак підкорить кожного. А взявши невелику плитку в 33 грами, можна завжди насолодитися чашечкою кави або чаю до неї.

 В основу молочного шоколаду входить альпійське молоко, про користь якого складають легенди. Спробувавши кілька шматочків такого десерту, можна самому переконатися, що легенди - це не вигадка. Реальна користь, приємний м'який смак молока і шоколаду будуть корисні всім - і дорослим, і дітям.

Для тих, хто досі не визначився у своїх смакових перевагах, відмінним рішенням стане невелика плитка відразу з декількох видів шоколаду. Поклавши шматок в рот, можна насолоджуватися таненням кожного шару, відчувати аромат і смак чорного, білого і молочного шоколаду.

Компанія подбала і про любителів десертів, котрі люблять оригінальне поєднання лісових горішків і фруктових начинок. Невеликі порції такого шоколаду активізують організм на продуктивну роботу, дадуть заряд нових позитивних емоцій і сил.

Саме така розфасовка в 33 грами дозволяє порадувати своїх колег на роботі. Вам більше не потрібно купувати великі плитки, достатньо запастися невеликими солодкими десертами і радувати друзів під час обідньої перерви.