Шоколад Schogеtten Praliné Noisettes 100 г

19.44 грн.

Шоколад молочний Schogеtten Alpine milk chocolate with Hazelnuts (з горіхом) 100г.

19.44 грн.

Шоколад чорний Schogеtten Tiramisu 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Almond Brittie 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Alpine Milk Chocolate 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Praliné Noisettes 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Cappuccino 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Yoghurt-Strawberry 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Raspberry Cheesecake 100 г

19.85 грн.

Шоколад Schogеtten Marzipan Cream 100 г

20.45 грн.

Шоколад Schogеtten Stracciatella 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Trilogia 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Dark Chocolate 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Black&White 100 г

19.44 грн.

Шоколад Schogеtten Blueberry Muffin 100 г

19.85 грн.

Шоколад Schogеtten Apple Crumle Pie 100 г

19.85 грн.

Подаруй хвилину насолоди зі справжнім німецьким шоколадом

Плитка дорого і якісного шоколаду завжди є прекрасним подарунком і приємними ласощами для будь-якої людини. Порадуйте себе і близьких відмінним, смачним шоколадом Шогіттен, що здавна виробляється в Німеччині. Знаючи пунктуальність, відповідальність німців, можна бути впевненим у найвищій якості цього продукту. Для виготовлення шоколаду використовуються виключно натуральні продукти, які пройшли всі етапи перевірки якості. Тут є плитка для кожного

Асортимент продукції, яку рада представити всім ласунам Шогіттен, дозволяє задовольнити бажання кожного покупця. Серед величезного розмаїття можна знайти справжній чорний шоколад, з терпким смаком кавових зерен. Кілька шматочком цієї плитки будуть дуже доречні до чашечки чаю або кави на сніданок. Цей шоколад подарує заряд енергії всьому організму, особливо мозку, для активної і продуктивної роботи на цілий день.

 Молочний шоколад - це найулюбленіші ласощі багатьох дітей. А, знаючи, що в цих плитках знаходиться тільки альпійське молоко, її користь буде неоціненна. Дайте дитині кілька шматочків улюблених ласощів, і сніданок в школі буде не тільки приємним, але і корисним. Лікарі та вчені давно стверджують, що якщо діти з'їдатимуть по одній плитці шоколаду протягом тижня, це буде стимулювати головний мозок на продуктивну роботу і наповнювати організм необхідною фосфором і калієм.

 Для любителів десертів з декількох видів шоколаду, необхідно спробувати плитку, де сплелися два смаки: морозиво і кава. Саме таке поєднання гіркувато-солодкого смаку дозволяє поринути з атмосферу чарівної Італії, де цей дует викликав захоплення у справжніх гурманів.

 Своєрідною родзинкою всієї колекції шоколадов є Schogеtten Trilogia, у якому злилися воєдино відразу три види: білий і молочний з фундуком. Вилитий в декілька шарів шоколад створює неповторний смак. Скуштувавши хоча б раз цю трилогію, ви завжди будете хотітимете ще і ще порадувати себе і близьких незабутнім смаком.

Не відмовляй собі в задоволенні! Придбавши Шогіттен ви завжди можете бути впевнені в найвищій якості шоколаду та його безумовній корисності. Даруйте собі, дітям і близьким невелчикі радощі з Шогіттен.

 

Наша компанія пропонує найскромніші ціни на чудовий і дуже корисний продукт!