Шоколад Schogetten - життя стає солодшим!

Шоколад Schogetten радує нас своїм неповторним смаком близько ста п'ятдесяти років. З 1857 німецька компанія Trumpf випускає шоколадні стограмові плитки на будь-який смак. Шоколад в упаковці відразу розділений на вісімнадцять шматочків, що робить його вживання зручним і дозволяє насолоджуватися ласощами довгий час. Технологія виготовлення продукції досить дорога, але компанія задалася метою подарувати людству такий шоколад, який дійсно приносить райську насолоду.

Народження смакоти.

Schogetten - це непросто шоколад, а бренд компанії Trumpf, який знаходиться на Заході Німеччини, в місті Бергіш-Гладбах. Компанія була заснована в 1857 році в місті Ахен. Фірма почала розміщувати свою рекламу на бортах літаків ще в 1924 році. Вже в той час, коли літаки були великою рідкістю, солодка продукція підкорювала серця ласунів.

1962 вважається роком народження шоколаду Schogetten, як бренду. Крім того, цей рік ознаменований тим, що в США пройшла перша в світі передача телевізійного сигналу між містами через супутник.

У середині 70-х років Європа зміцнює свої зв'язки: Німеччина у співпраці з Великобританією, Францією та Нідерландами створюють перші літаки Airbus. У цей же рік Німеччина виграє чемпіонат світу з футболу, який проходить на домашньому полі. Тільки одна річ на смак солодша, ніж ця перемога, а саме - шоколад Schogetten.

У той час, коли відносини Заходу з СРСР почали приймати більш лояльний характер і «залізна завіса», через двадцять п'ять років свого існування, починає хитатися, всесвітньо відому продукцію почали вживати і на території Радянського Союзу. Успіх був просто приголомшливим! Німецький виробник буквально затьмарив вітчизняне виробництво.

 
Schogetten - «Зірка серед шоколаду», що сяє яскравіше, ніж раніше!

  
Коли справа доходить до того, щоб підсолодити успіх, то Schogetten завжди в гущі подій. Успіх і Schogetten на XXIV Олімпійських іграх в Атланті! Компанія виступає спонсором німецької Олімпійської збірної. Німеччина продовжує свій успіх на європейських футбольних чемпіонатах, а шоколад радує своїх уболівальників, не менше, аніж знамените пиво!

  
З початком нового тисячоліття, Schogetten робить перші впевнені кроки в інноваційних процесах виробництва продукції. Шоколад не тільки залишається смачним і натуральним, а й набуває всілякі смаки. Переддень Нового 2000 Року ніколи не чекали з таким нетерпінням і так палко його не відзначали! Адже саме в цьому році світ побачив найновішу продукцію компанії, що володіє фантастичними смаковими якостями.

  
Популярність шоколадних шматочків триває: нова ТВ-кампанія починає ажіотаж загальнонаціонального шоколаду Schogetten. Німецька продукція, яка підкорила мільйони сердець, пропонує користувачам новітні розробки фахівців, які відрізняються не просто вишуканістю смаків, але й надзвичайно надійними, і зручними упаковками, що перетворюють процес вживання в справжню радість.

  
Тридцяті Олімпійські ігри були ознаменовані тим, що Schogetten відзначає свій п'ятдесятирічний ювілей. У рік свого золотого ювілею випускається новий шоколад з мигдально-грильяжним смаком.

Погляд громадян світу фіксується на Ватикані. Люди радіють обранню нового харизматичного тата. Для Schogetten рік також віщує інтригуючі починання - новий дизайн і новий рецепт. Бренд надихає цінителів шоколаду і доводить свою неперевершеність, більше ніж будь-коли.

 
Наша компанія і Schogetten!

  
Саме нашою компанією пропонується чудова продукція, яка зробила шоколад обов'язковою умовою життя для багатьох людей. Нами запропонований не просто продукт, який визнаний населенням планети.

  
Schogetten зробить життя солодким в будь-яких ракурсах!